PORTÁL NAVIGÁCIÓ

PORTÁL AL-NAVIGÁCIÓ

MORZSÁK

Fodor Gábor

[Hozzászólások száma] 29 [Összpontszám] 15 [Sikeresség] 52

hozzászóló

Húzódik az Informatikai kormányprogram megvalósítása.
Aki most mindent időben megvalósít az előnyt szerez mindenféle vonatkozásban.
A szaktárca az szdsz-hez tartozik, miért nem liberálisan és rugalmasan kezelik a helyzetet?
Miért fontos az mszp-nak a kormányprogram betartatása.
[Válasz] [Idézet]

[Válasz]
Hozzászóló Hozzászólás

Moderátor2

[Hozzászólások száma] 440 [Összpontszám] 116 [Sikeresség] 26

moderátor

Bene Magdolna (2010.07.17 17:25:27) hozzászólását a(z) "2003-2014: Magyarország története" című témából a Fórumszabályzat alapján töröltem.

A törlés indoklása a 2014.08.10 11:56:27 időpontban tett moderátori indoklásban található.
[Válasz] [Idézet]

Id. Berecz Norbert

[Hozzászólások száma] 3002 [Összpontszám] 945 [Sikeresség] 31

hozzászóló

Valami összekeveredett.
Most akkor a Moderátor2-t, vagy a nemzeti együttműködés lehetőségét keressük?
És a nemzetközi együttműködéssel mi lesz?
Hányan is vagyunk?
15 millió magyarról beszélnek.
Nem pontos az adat, mert néhány évvel ezelőtt azok a belhoni magyarok, akik nem értettek egyet a Fidesszel, azok "nem is magyarok"-ká lettek nyilvánítva.
Azt todom, hogy akik külföldön laknak magyarok, már kettős állampolgárságot kaptak, de mi van azokkal, akik itthon lettek "nem is magyarok"?
Együttműködés? Kizárólag az ország érdekében!
Nem könnyű dolog ez azokkal, akik csak saját magukkal tudnak együtt működni.
[Válasz] [Idézet]  Előzmény: Juhász László (2010.05.14 19:05:14)

Ollé Kálmán

[Hozzászólások száma] 2702 [Összpontszám] 2666 [Sikeresség] 99

hozzászóló

Na ezt nem értem!
Keresem a Moderátor2 hozzászólását, hiszen e szerint Ő szólt hozzá utoljára.
(2010.07.13 17:43:25
Moderátor2 )

De az előzményeket sem találom.
Minden bizonnyal az a szándék áll a háttérben, hogy beszélgessünk erről a témáról.
De kedves Moderátorunk!
Ügye nem vagy egy gép?
Nyilván van neved is.
Amíg azt nem tudom módszeresen tegezni foglak, hiszen itt mindig is ez volt a szokás.
Megírhattad volna, hogy mit is akarsz?
Hívjam ide az Anyósom, hogy meséljen a Palikáról?
Komolyan nem értem.
[Válasz] [Idézet]  Előzmény: Juhász László (2010.05.14 19:05:14)

Ollé Kálmán

hozzászóló

Sziasztok!
Kedves Piroska, Kedves László!

Nem olyan rég hallottam én is és balzsam volt füleimnek!
Valóban, ilyen ember kell egy ilyen magas tisztségre!
Az már csak hab volt a tortán, amikor az anyósom azt mondta, hogy Ő 8 éves korában látta utoljára a Palikát a Sportárú Szövetkezet varrodájában amikor a mamája egy nap behozta.
Igen ez a proli szolidaritás.
De nem vagyok szolidáris azokkal akik alulról jönnek, de nagyon hamar letörik a visszapillantó tükrük az Audi- ról!
Na majd leltározunk 1 év múlva!
Üdv: Kálmán
[Válasz] [Idézet]

Pap Piroska

[Hozzászólások száma] 2794 [Összpontszám] 1445 [Sikeresség] 52

hozzászóló

Schmitt: 15 millió magyar ember sorsáért vállaljunk felelősséget

Az Országgyűlés újonnan megválasztott fideszes elnöke szerint széleskörű nemzeti összefogás mellett arra is szükség van, hogy a képviselők vállaljanak felelősséget 15 millió magyar ember sorsáért.

Schmitt Pál úgy fogalmazott: a megválasztott képviselők között nincsenek győztesek és vesztesek, mindenki előtt feladatok, kihívások és a bizonyítás széles körű lehetőségei állnak.

Schmitt Pál kiemelte: házelnökként azon lesz, hogy a képviselők maradéktalanul gyakorolhassák alkotmányba foglalt képviselői jogaikat. "Elnöki kötelességemnek tartom visszaadni az Országgyűlés méltóságát és hitelét (...)" - fogalmazott.

Sajnos sehol nem leltem fel a neten az Országgyűlés elnökének teljes beszédét, de rendkívül szimpatikus volt és lelkesítő.
[Válasz] [Idézet]

Juhász László

[Hozzászólások száma] 913 [Összpontszám] -365 [Sikeresség] -40

hozzászóló

Tisztelt Fórumtársak!
Az Országgyűlés alakuló ülésén Orbán Viktor meghirdette a "Nemzeti Együttműködés Rendszere" elnevezésű programot, vagy ha úgy tetszik, új rendszert.
E topicot azért nyitottam néhány perccel az alakuló ülés után, hogy lehetőség legyen e korszakos jelentőségűnek tűnő, nemzetet egységbe forrasztani szándékozó kezdeményezésnek önálló topicban történő megtárgyalására, véleményezésére.
Tisztelettel: Juhász László, Szeged
[Válasz] [Idézet]

Bács Bánk

[Hozzászólások száma] 386 [Összpontszám] -371 [Sikeresség] -96

hozzászóló

A világon két alapítvány fogja őrizni Tom Lantos, az egy éve elhunyt amerikai képviselő emlékét, egy New Hampshire-ben és egy Budapesten. A kormányszóvivői iroda elfelejtett tájékoztatást adni arról, hogy a hazai költségvetés 3 milliárdos támogatása egy új, még bejegyzés alatt álló budapesti alapítványhoz fog befolyni. A szervezetek vezetése persze mindkét helyen a Lantos család kezében lesz. (index)

3.000.000.000 Ft

Vágjanak le vagy hat nullát a végéről, és akkor is megkérdem: NÓÓRMÁLIS?? egy külföldiek által irányított magánalapítványnak magyar közpénzt? És ehhez meg lehet szerezni a pénzügyminiszter támogatását?

Szerintem Veres Jánost rútul rászedték! - pl. ez a fondor lelkületű Lantos-család talán azt hazudta neki, hogy az alapítvány színesfém-felvásárlással foglalkozik, és így csalták ki (bajtársi) jóváhagyását...

(ezek szerint kár volt sutba-vágni a régi szlogent: Több éberséget, elvtársak! - most bezzeg rátok férne...)
[Válasz] [Idézet]

Somogyi Anita

[Hozzászólások száma] 480 [Összpontszám] -357 [Sikeresség] -74

hozzászóló

Kedves Péter!

Mivel törvény él arról, hogyha valaki a gyermekének bankszámlájára jövedelmet juttat, az illetékmentes ezért a miniszterelnök törvényesen ajándékozza meg a hozzátartozóit. Ha nem így tenne és felélné a jövedelmét, ami ugye, mielőtt a tévében nem alkották meg az első valóságsót, általános vélekedés szerint az ő magánügye volt.

A vagyonosodási vizsgálatok úgy vannak megalkotva, hogy mindennemű stikli törvényes és megtámadhatatlan legyen.
Ébredjünk már fel! Azontúl, hogy az állam a legitim erőszak egyetlen eszköze, bármely társadalmilag erkölcstelennek nyilvánított cselekedetet joga van törvényesíteni azáltal, hogy megszavazza a Parlamentben.
És mivel joguk van hozzá, ezt meg is teszik.

Kár ilyen hülyeségeken hergelni magunkat, mint ahogy az is, hogy míg a képviselőknek nincs semmilyen törvényes munkáltatójuk, addig annyit fognak keresni, amennyit nem szégyenlenek. Majd ha az alkotmányban, vagy valami csak népszavazás által megváltoztatható fórumon elfogadják, hogy a köztisztviselői fizetéseket mondjuk a GDP növekedéséhez kötik, akkor majd érdekeltek lesznek az ország fellendítésében, de addig a legitimizált rablásban érdekeltek, semmi másban.
[Válasz] [Idézet]  Előzmény: Menyhért Péter (2009.02.08 18:02:48)

Ollé Kálmán

hozzászóló

Szia Menyus!
Némi igazad van abban, hogy a fekete gazdaságot a munkáltatók tartják fent.
De itt azért nézzünk a színfalak mögé is.
Egyrészt vannak az abszolút csalók akik a horvátországi nyaralójuk kikötőjében ringó hajójukon adnak utasítást a helytartóiknak, hogy mennyi pénzre van szükségük az életszínvonaluk fenntartásához.
Én ehhez nem értek, viszont a kiszolgáltatott mikro vállalkozások szívdobbanását is ismerem.
Ezek adják a cégek többségét, ugyan értékteremtésben nem képviselnek döntő többséget.
Viszont csak a számuk alapján legalább 250 ezren vannak és 1-3 embert tartanak el. Tehát így már elég tekintélyes létszámot képviselnek, főleg ha megjelennének a munkanélküliek sorában.
Na most ez az a vállalkozási réteg, aki nem maga szabja meg a termékeinek az árát, tehát erősen befolyásolja a nyereségszintjét a felette álló nagyobb vállalkozások.
A nyomott árbevétel nem teszi lehetővé a teljesen fehér működést, még ha a legtisztességesebb ember is vezeti a cégeket.
Ez a helyzet nem fog megoldódni hatalmai szóval, legfeljebb pár ezer vállalkozó kerül a sárba, amíg nem javul az általános gazdasági helyzet.
A második felvetésedre csak annyit, hogy Svédországban a felső vállalati vezetők az átlagbér maximum 6x-osát kereshetik.
A pártfinanszírozásról még mindig az a véleményem, hogy emeljék a jelenlegi hivatalos szintről duplájára, de senki semmilyen jogcímen nem adhat támogatást egy pártnak sem, mert az egyenlő az államilag deklarált korrupcióval!
Nézd meg hányszor büntették már meg a Strabagot, meg a Betonútépítőt a bebizonyosodott visszaélések miatt, és még mindig kapják az állami munkákat amíg van pénz az államkasszában!
A vagyonnyilatkozatok pont olyan, mint az Üvegzseb Program!
Úgyhogy megyek csütörtökön 16 órára az Attila bulijába!
[Válasz] [Idézet]  Előzmény: Menyhért Péter (2009.02.08 18:02:48)

Menyhért Péter

[Hozzászólások száma] 1526 [Összpontszám] 2266 [Sikeresség] 148

hozzászóló

Kedves Kálmán
Egy valamit nem szabad kihagyni a fekete és szürke gazdaság kérdésköréből.
A fekete gazdaság éltetője NEM a munkavállalók, hanem a MUNKÁLTATÓK MOHÓSÁGA miatt él! Ebben a körben pedig hasonló nagyiparosok foglalkoztatnak rengeteg fekete munkást, mint például a miniszterelnökünk és a pénzügyminiszterünk vállalkozásai.
A szürke gazdaság jelentős része törvényszerűen következik a finanszírozási rendszerek logikátlan protekcionista alapjának - lásd OEP finanszírozás.
Egyébként van konstruktív javaslatom is - most hirtelen 3 - amikkel legalább 30-40 milliárdot lehetne megtakarítani:
1 - Az állam, mint tulajdonos, a válságra való tekintettel határozott időre (1-max 2év) korlátozza az összes általa részben vagy egészben , illetve az önkormányzatok által részben vagy egészben finanszírozott MINDEN munkavállaló éves összes bruttó juttatását a minimálbér 10 szeresében! Úgy vélem, hogy évi 7 millió körüli összegből mindenk emberhez méltó módon el tudja tartani a családját, nem kéne évente 70 milliót fizetni igazgatóknak közpénzből!
2 - A költségvetés a válságra való tekintettel határozott időre (1-max 2év) korlátozza az összes pártfinanszírozás összegét a jelenlegi szinten, és minden e feletti költekezést büntessen APEH - ÁSZ - és ügyésdzségi vizsgálattal. Amelyik pártról kiderül a sumákság, azt fel kell oszlatni, nincs helye a parlamentben!
3 - Az ügyészség vizsgálja ki valamennyi hazug vagyonnyilatkozatot! Az olyan nyilvánvalóan hazug nyilatkozókat, mint GYF, aki immár 5 éve, hogy éves százmilliós jövedelmét állítólag feléli, vonja felelősségre, és valamennyi rokona, családtagja ellen indítsanak vagyonosodási vizsgálatot.
Üdv menyus
[Válasz] [Idézet]  Előzmény: Ollé Kálmán (2009.02.08 09:54:28)

Ollé Kálmán

hozzászóló

Üdvözletem az ország mentő Topiktársaknak!
Konstruktív ellenzéki lévén hajnalban rám tört az ötletroham, melyet azért érdemes lenne közösen kivesézni.
Ha netán a Vágén használható egységgé válik, akár továbbíthatjuk az APEH felé a jövő heti fogadóórán.
Bizonyára mindenki hallotta, hogy gond van a sok feketemunkás foglalkoztatás megelőzésével. Sok próbálkozás történ, mint az előzetes dolgozói bejelentés, az EMMA nevű titkárnőn keresztül, majd a Kék Könyv, de szerintem mindegyik megoldás csak bonyolítja a dolgot és ami bonyolult azt nem igen szereti az sem használni, aki amúgy tisztességes beállítottságú.
Szerintetek a mai számítástechnikai világban, ahol már a mobiltelefonodon is létesíthetsz műholdas kapcsolatot, olyan nehéz lenne az munkaügyi rendszert beintegrálni az APEH szerverébe?
Konkrétan, azonnal kell nekünk 10 ember, de az adott pillanatban nem tudom, hogy egy napra, vagy egy évre. .
( Ez életszerű bármelyik cégnél előfordul.)
Jelenleg ez szinte megoldhatatlan adminisztratív oldalon.
Legjobb esetben a dolgozók adatait a könyvelő lejelenti az EMMÁ-ba, majd másnap már munkába is állhat az ember.
Én minden cégnek olyan fiók adnák a szerveren, amibe a különféle vezetői kódokon bárki be tud lépni aki erre jogosultságot kap.
A vidéki munkahelyre kihelyezett művezető felvesz 5 alkalmi dolgozót a PDA-jával felviszi az adatokat ezzel azok már bent vannak a rendszerben.
A kifizetett bért a művezető szintén beírja a PDA-ba délután, és ha már nem kell másnap az ember lezárja az ügyet.
Ez megjelelik a cég könyvelésében is mely kész adatokat kap a szervertől, mivel a rajta futó program kiszámol minden járulékot.
Ha netán valamit elrontott a munkahelyi vezető, úgy egy javítókóddal beléphet a cég könyvelője és kijavíthatja.
Nyílván a javítások gyakorisága felhívja a figyelmet, hogy ott valami nem frankó, nézzük meg.
Szerintem, ha egy egyszerűen kezelhető életszerű rendszer lenne ezen a téren ugrásszerűen növekedne a bejelentett állandó és alkalmi dolgozók száma.
Kérlek benneteket mondjatok véleményt, ha jónak gondoljátok az alapötletet.
( már mehetek ficizni )
[Válasz] [Idézet]

Pap Zsigmond

[Hozzászólások száma] 2679 [Összpontszám] 1048 [Sikeresség] 39

hozzászóló

Kedves Norbert!

Teljesen igazad van abban, hogy az erkölcs minden szereplőnek egyforma. Ebben olyannyira azonosulok, hogy az én véleményem szerint mindkét politikai oldalt el kellene "tanácsolni" a politikától a következő választáson. Mert nem kizárólag a kormánypárti stiklik szúrják a szemem, hiszen emlékszem még a tokaji taggyűlésre, a kőbányára és reggelig tudnám sorolni a túloldal disznóságait is. A baj az, hogy a választásokon a kormányoldallal szimpatizálók és az ellenzékkel szimpatizálók szemészet helyett szavazni mennek és elfelejtik a múltat. Mindenki meggyőződéssel szavaz majd a gonosz ellen az angyalra, mert nem látja, hogy szárny helyett mindkét oldalnak szarva és farka van.
Én ezért nem megyek jövőre szavazni - csak ha addig egy tisztességes baloldali párt nem jelenik meg a színen. Addig a politikai semlegesség az én hitvallásom.
Ez a hitvallás azért azt megengedi, hogy ha tudomásomra jut egy bármely oldali disznóság, akkor szóvá teszem, tiltakozom ellene. Ezért írtam ebbe a topikba a megjegyzéseimet.
[Válasz] [Idézet]  Előzmény: Id. Berecz Norbert (2009.02.02 15:47:05)

Id. Berecz Norbert

hozzászóló

Kedves Zsigmond!
Igen nagy baj a pénzügyminiszter új autó vásárlása, főleg úgy, ahogy Te mondod, hogy tőlünk elveszik a 2 Ft kamatadót. Tisztában vagyok én mindazzal, amiről nem szoktam beszélni. Az, hogy miért nem beszélek ezekről, az a lentiekből remélem kiderül.
Az nem baj, hogy Szíjjártónak a valaga alá nyomnak egy Audit, szeretetből.
Nem tudom most pontosan, hogy melyik fideszes polgármester kapott egy új kocsit a napokban?
Ők nincsenek válságban?
Ez a baj Zsigmond, hogy másokat vádolnak olyannal, amit maguk is megtesznek.
A pénzügyminiszter kocsivásárlása már majdnem bűncselekmény, de a válság idején az semmi ugye, amik a fideszes kocsikkal a közelmúltban kiderültek?
Tehát Te is vedd észre, hogy a hatalom megragadását akarók is megtesznek mindent a nép nyúzásáért.
Akkor miről beszélünk?
Arról, hogy csak annak szabadna kritizálni, aki nem sáros ugyanabban az ügyben.
A számlalottót én is ökörségnek tartom. Ehelyett olyan törvényt kellett volna hozni, hogy aki elsumákol számlát, nyugtát adni, annak be kell záratni a boltját, és nem engedni meg neki többé a vállalkozást. Na nem ilyen drasztikusan, hanem úgy, hogy legyen esélye az ébredésre. Első alkalommal pénzbírság, második alkalommal egy jóidőre bezáratni a céget, még magasabb pénzbírság, a harmadik alkalommal vagyonelkobzás, értékesítés, más vállalkozónak átadás, aki becsületesen viszi tovább az üzletet.
A számla nem adást többszörösen elkövetőt pedig be kell vezetni abba a világba, ahol belekóstolhat, hogy mit jelent munkahelyet találni, mit jelent minimálbéren dolgozni. Nem börtön, hogy még az adófizetők tartsák el!
Szóval még szigorúbban kellene bánni azokkal, akik tudatosan, többször is kijátszák a törvényt.
Lovagolja meg tehát az igazságot bárki is legyen ellenzékben, de úgy, hogy ne lehessen ugyanazzal vádolni, amiért ők vádat emelnek.
Ha majd nem lesznek ilyenek, akkor lehet beszélni akár előrehozott választásról, de addig semmiképp.
Járjon hát verolexxel minden pénzügyminiszterünk, így majd nem fog bennünket zavarni az amerikai pénzügyminiszter, mert nem fog idejönni. A világ márcsak ilyen, még akkor is, ha nyomorba dőlünk teljesen. Emiatt hiába akarjuk mi a trabantot alájuk, a protokoll sajnos tőlünk független, még akkor is, ha a nyomor idején ők kacsasültet esznek libazsíros kenyér helyett.

[Válasz] [Idézet]  Előzmény: Pap Zsigmond (2009.02.01 13:52:54)

Pap Zsigmond

[Hozzászólások száma] 2679 [Összpontszám] 1048 [Sikeresség] 39

hozzászóló

Kedves Norbert!

Tulajdonképpen akár igazat is adhatnék neked, mert mit sz@rozunk egy kocsin, amikor nekem a nyugdíjamat a bankba utalják és azt a néhány forint kamatot megadóztatják. Igazad van, ismerjük el. Ha beledöglünk, a kisembernek be kell fogni a pofáját akkor is, ha mindenét elveszik, míg mások a tiltás ellenére, törvénytelenül -és ez a lényeg- elégedetlenek a kocsijukkal, hát akkor vegyünk 14 miláért egy jobbat.
Észre kellene venni, hogy a hatalmon lévők az utolsó pillanatig ki akarják használni a poziciójukat. Kiderültek Aba Botond hajói, aztán Aba ment. Az utódjának köszönhetjük, hogy kiderül, hogy az is lehet vásárlási indok, ha a fiunk éppen az árut kínáló cégnél dolgozik. Így aztán jött az utód utódja, akinek szintén Audira volt a legnagyobb szüksége, miközben vért zokog az állami támogatásért.
És hadd mondjam, hogy sz@rok az amerikai pénzügyminiszter kocsijára, ahogy ők tesznek az én életem munkájának gyümölcsével, ha összevetjük egy hozzám hasonló munkát végző, hasonló képzettségű és felelősséget viselő amerikai ember vagyonával. Majd ha ezek alapján egyenlőség mutatkozik közöttünk, akkor nyugodtam járhat a pénzügyminiszter felőlem Ferrarival is.
Azt kellene végre érzékelni, hogy a magyar emberek nem igazán törvénykövető magatartással élnek. Állítólag a kormány célja, hogy ezen javítson. Akkor meséld már el kedves Norbert, hogy ezekkel az eszközökkel, ezzel a példamutatással tényleg rábírható a magyar ember, hogy a törvények szerint éljen? Számlalottóval, vagy egyéni példamutatással lehet az óhajtott célt elérni?
Azt gondolom, hogy el kellene kerülni azt, hogy a fidesz által mondott dolgok kivétel nélkül olyasmik, amik ártani akarnak. Néha bizony az igazságot lovagolják meg és akkor nem az ellenzék kórusára, hanem a kormány tisztességére kellene figyelni. Mert ha a kormány nem érzékeli, hogy nagyon tisztességtelen az egyik tagja, akkor a kormány tisztessége is megkérdőjelezhető. Egyébként a pénzügyminiszter jogos kirúgása még nem jelentené a kormány bukását, sőt talán egy kissé emelkedne az ázsiója és volna honnan emelkedni!
[Válasz] [Idézet]  Előzmény: Id. Berecz Norbert (2009.02.01 11:35:52)

Id. Berecz Norbert

hozzászóló

Kedves Zsigmond!
Legyen következménye a gépkocsi vásárlásnak.
Nem tudom mi volt az oka, hogy a régi járgányt ebben a válságos időben kellett lecserélni? Csak 300 000-et mutatott a km óra. Pofátlanság valóban, mert mehetett volna még 999 999, 99-ig. Utána, ha meg már 000 000 az óraállás, vétek lenne kicseréni. Pont most, és pont akkor, amikor a fideszesek ezen is jót csámcsoghatnak. Pont most kellett ezt lecserélni? Egyetértek Veled abban, hogy a válság az mindenkinek válság, és bizony a követelésen kívül nagyon fontos lenne a példamutatás, ami sajnos nincs. Emiatt én is egyetértek azzal, hogy mondjon le, ha ezt nem teszi, akkor menesszék.
Itt azonban megtorpantam. Azért menesszék, hogy a Fidesz amúgy is minden kormányellenes megmozdulása, a kormány mindenáron történő megbuktatása bejöhessen? Sajnos nem oszt, nem szoroz a válságban semmit, hogy új kocsit vettek, ez csak a Fidesznek kedvez a rikácsoláshoz. Ebben a válságos helyzetben az nem lenne drága, ha előrehozott választásra milliárdok mennének el? Ez nem drága? Na erre azt mondom, hogy maradjon, ne menesszék a pénzügyminisztert.
Vagy legyen Neked igazad? Menesszék a pénzügyminisztert. Ebben a válságos helyzetben majd az új pénzügyminiszter Verolex-el fog menni, mondjuk az amerikai pénzügyminiszter után, ha ide fog látogatni? Ezt biztos megteszi majd Varga Mihály. Ha ő lesz, meg kell tennie, mert azt szajkózza ő is, hogy egy autó ára tovább mélyíti a válságot. A válságon ez nem sokat ront, csak a morálnak árt, mert azt valóban mélyíti. A nép sajnálata után majd Varga Mihály sem közlekedhet mással, csak azzal, amit mástól elvár ebben az ellenzéki világban. Majd a hatalmi világában is hasonlókat dumáljon, hogy a nép szeretete ne legyen rövid idejű.
Addig azonban legyen az is menesztve, aki kritizálja az egyik audist. Menjen, de gyorsan, ha igazak azok a körülmények, hogy mást nem kap az egyesülettől, csak ezt a potomságot, hogy Audival járhat.
Neki is Verolex-et (de inkább Riga mopedet), vagy maradjon csendben, ha már elmenni nem szándékozik.

Nemcsak a miniszterelnöknek, hanem másnak is tisztességesnek kellene lenni. Az nagy baj, hogy eszükbe sem jut. Az még nagyobb baj, hogy a szóvivő olyan dolgokban bírál mást, amelyért saját maga is bírálható.
Persze az egyik népellenes cselekedet, míg a másik hőstett a nép szolgálatában.
Adjon már valaki a pénzügyminiszter alá Audit valaki, hogy olyan dicsőséges lehesen, mint a Szíjjártóé!
Adjon már valaki páncélautót a miniszterelnöknek, hogy olyan elbírálás alá eshessen az is, mint az Orbáné.
Na, akkor meg kitalálnák a korrupciót.
Zsigmond! Nálam így teljes a kép!
Üdv: Norbert
[Válasz] [Idézet]  Előzmény: Pap Zsigmond (2009.01.31 15:33:02)

[Válasz]
Ugrás: