PORTÁL NAVIGÁCIÓ

PORTÁL AL-NAVIGÁCIÓ

MORZSÁK

Moderátor

[Hozzászólások száma] 4269 [Összpontszám] 3 [Sikeresség] 0

moderátor

Kedves Párbeszélők!

A moderátorok itt fogják jelezni, ha valamely hozzászólást vagy témát törtöltek, illetve témákat vontak össze. Reményeim szerint igen kevés hozzászólás vagy téma jut erre sorsra... :-)

Kívánok mindenkinek további kellemes beszélgetést!

Katona Ágnes v. Moderátor-3

Hozzászóló Hozzászólás

Moderátor

moderátor

Molnár Ibolya 25. hozzászólását a "Segítséget kérek jogszabálykeresésben" című topikból duplázás miatt töröltem.

Katona Ági

Moderátor

moderátor

Faragó Kálmán 63. hozzászólását a "Válaszol: Dr. Király László APEH elnök" című topikból duplázás miatt töröltem.

Katona Ági

Moderátor

moderátor

Dr. Fintha Attila 8. hozzászólását a "Mennyibe kerül a vírus????????" című topikból duplázás miatt töröltem.

Katona Ági

Moderátor

moderátor

Ambrus István László 8. hozzászólását a "Nyugdíjas utazási kedvezmény" című topikból duplázás miatt töröltem, és egyben javítottam a topik címét.

Katona Ági

Moderátor2

[Hozzászólások száma] 440 [Összpontszám] 116 [Sikeresség] 26

moderátor

Dr. Fintha Attila (2004.02.11 20:36:21) hozzászólását a(z) "Moderátori Közlemények, 2003-2010" című témából a Fórumszabályzat alapján töröltem.

A törlést megalapozó szabályzati pont: 3.7.1.2

Moderátor

moderátor

Kapás János Gergely kétszer nyitott "Mennyibe kerül a VÍRUS??????????" című topikjából az egyiket töröltem.

Katona Ági

Moderátor

moderátor

Reiter Tibor György 72. hozzászólását az "Európai képviselők választás" című topikból duplázás miatt töröltem.

Katona Ági

Ollé Kálmán

[Hozzászólások száma] 2699 [Összpontszám] 2665 [Sikeresség] 99

hozzászóló

Kedves Ági!
Köszönöm, hogy Te sose alszol!
Köszi: Kálmán.
 Előzmény: Moderátor (2004.02.03 22:41:38)

Moderátor

moderátor

Dr. Kun-Szabó Tibor András 276. hozzászólását a "Közlemények" topikból duplázás miatt töröltem.

Szeretném ismét felhívni a figyelmeteket arra, hogy ezt a topikot a Moderátorok bejegyzéseinek tartjuk fent. Kérek Mindenkit, hogy ha a fórummal, moderálással kapcsolatban vannak észrevételek, javaslatok, kérések, akkor ezt az alábbi topikban tegyétek meg:

Kérdések, megjegyzések, javaslatok a moderátoroknak

Köszönettel:

Katona Ági

Dr. Kun-Szabó Tibor András

[Hozzászólások száma] 554 [Összpontszám] 704 [Sikeresség] 127

hozzászóló

Köszönöm Ágnes, de a 2. hozzászólásban volt egy pár hiba, amely már nem volt meg a 3-ban. De nem értem azt sem, ha egyszer nem küld el egy hozzászólást a rendszer, akkor utána miért jelenik meg mindkettő?
Egyszer majdcsak belejövök!
Még egyzser köszönöm!
Tibor
 Előzmény: Moderátor (2004.02.06 22:05:03)

Maticsné Fehér Klára

[Hozzászólások száma] 4488 [Összpontszám] 2296 [Sikeresség] 51

hozzászóló

Kedves Ági!
Látom résen voltál (amikor a német nyelvű hozzászólást kivetted), mi viszont Évával úgy jártunk, mint az a gyerek, amelyiknek - minden bevezető nélkül - kikapják a cumit a szájából! Egyébként egy rettenetesen jót nevettem rajta! Köszönet érte.
Üdv. Klári
 Előzmény: Moderátor (2004.02.06 22:43:45)

Szabadi László

[Hozzászólások száma] 4 [Összpontszám] 2 [Sikeresség] 50

hozzászóló

T moderátor!

A közélet témában véletlen kétszer klikkeltem az elküldre ezért a témynyitásom eredetiségvizsgálat tárgyban kétszer indult. Kérném az egyiket törölni szíveskedjen.

Köszönettel: Szabadi László

Moderátor

moderátor

Szabadi László, a Közélet rovatban duplán nyitott "Eredetiségvizsgálat" című topikjából az egyiket töröltem.

Katona Ági

Moderátor

moderátor

Randau Hans G. 143. hozzászólását az "É(r)des anyanyelvünk" című topikból töröltem.

Kérem, hogy hozzászólásait magyar nyelven írja.

Katona Ági

Moderátor

moderátor

Dr. Kun-Szabó Tibor András 3. hozzászólását az "Amerikai vízumkiadás" című topikból duplázás miatt töröltem.

Katona Ági

Ugrás: