PORTÁL NAVIGÁCIÓ

PORTÁL AL-NAVIGÁCIÓ

MORZSÁK

Ollé Kálmán

[Hozzászólások száma] 2706 [Összpontszám] 2667 [Sikeresség] 99

hozzászóló

Ma megjött a kormánypártunk képviselőjének a választási agitációs szórólapja.
Na ez nem szól másról, mint melyik ellenzéki párt vezető hogy bontaná le a kerítést Sorossal karöltve, vagy Vona tuti biztos, hogy elkötelezett az Iszlám irányában.
Tényleg nincs más mondanivaló, csak a pocskondiázás?
De nem ez a lényeg.
Ha hiszitek, ha nem én egyet értek a kerítéssel.
De csak azért, mert tényleg egyedül vagyunk ebben a küzdelemben.
Ha minden ország komolyan venné az illegális migráció feltartoztatását akkor nem lenne kerítés, mert nem kéne.
Én nagy különbséget teszek az "illegális" kifejezésre.
Aki papírok nélkül, hazudozva, hőbörögve kényszeríti ki akaratát, az nem dolgozni értéket teremteni jön ide, hanem csak is a hülyeség határát súroló szolidalitást kihasználva a jó élet miatt.
De nekem az is kiveri a biztit, amikor a most történelmi sikert aratott gyors korcsolya váltó két kínai származású tagját éri.
Egyes rohadék véleményformáló össze akarja őket mosni az illegális bevándorlókkal!
De a szörnyű, hogy ez táptalajt talált ellenzéki "demokratikus" vonalon.
Az nem számít, hogy a fiúk anyja magyar, itt élnek velünk és sikereket érnek el és magyar színeket képviseltek az olimpián?
Ez viszont pont azt igazolja, hogy aki legálisan akar itt élni, az tud is értéket teremteni, amire lehetünk együtt büszkék.
Vannak elismert arab orvosok, mérnökök, fekete bőrű dolgozók.De élnek itt németek, angolok, franciák is ám!
Önmagában nem baj, ha van áttelepülés, de az csak is ellenőrzött körülmények között lehetséges és korlátozott számban. ( nem tudom, mennyi az annyi, nincs arányérzékem )
De aki itt akar élni, annak el kell fogadni a törvényeinket és tiszteletben kell tartania szokásainkat. Ha ezt megszegi mehet vissza ahonnan jött a családjával együtt.
Elsőre ennyi.
[Válasz] [Idézet]

[Válasz]
Ugrás: